Devlet okullarında 6 yıl öğretmenlik ve 15 yıl yönetici olarak hizmet etmiş ve bunları takiben çeşitli dershanelerde yöneticilik görevine devam etmiştir. Daha sonrasında MAVIA Danışmanlık Şirketi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı mesleki eğitim kurs ve personel müdürlüğü görevinde bulunmuştur. Şu anda kendi isteğiyle devlet okulunda öğretmenlik yapmaya devam etmektedir. Aktif görev yaptığı süreç içinde, eğitime yönelik yeni yaklaşım modellerini, dönemin yeniliklerini takip ederek “yaşayan ve nefes alan canlı organizma” olarak tanımladığı eğitimde sürekliliği, “eğitim ve insanın birbirinden ayrılmaz ikili olduğu” koşulunun esas olduğunu her zaman göz önünde tutarak eğitimin her anının içinde olmayı, yaşam prensibi olarak benimsemiştir. Eğitim bilimleri, psikoloji, pedagoji üzerine eğitim almış olması, sahada yaşadığı deneyimler, 05-18 yaş arası gençler ile aile bireyleri arası yaş statü farklılığı olmaksızın interaktif paylaşımların kendisine sayısız katkılar sağladığını belirtmiştir. Kişilerin düşünce ve duygularının, davranışlara ve alışkanlıklara dönüştüğü düşüncesiyle bu süreçte kişilerin iç görülerini kendi gerçekleri olarak yaşamakta olduklarını ve bu bağlamda kişilerin iletişim kanallarını yönetebilmeleri konusunda yol gösterebilmek adına daha yaşanabilir bir dünya için bütüne katkı sağlamak üzere, pozitif bilimleri baz alarak hümanizm çerçevesinde bilişsel psikoloji konusunda yoğunlaşarak uzmanlık kazanmıştır. Böylece NLP üzerine eğitimler, metotlu nefes kullanımı iyileştirici etkileri eğitimleri, kuantum, reiki eğitimi ve araştırmalarını kurumsal ve bireysel çalışmalarla “kişisel gelişim uzmanı ve öğrenci danışmanı olarak” hayata geçirmiştir.
Aldığı Eğitimler: Doktora: St. Clements Üniversitesi “Klinik Psikoloji” (halen); Lisans Üstü: Sabahattin Zaim Üniversitesi “Eğitim Yönetimi ve Denetimi”; Lisans: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü (halen); Lisans: Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği (8 Yıl Temel Eğitim Programı ve Yan Alan: Türk Dili); Ön Lisans: Ortaköy Eğitim Enstitüsü; Orta Öğretim: İstanbul Kız Lisesi (Cağaloğlu Anadolu Lisesi) – Plevne Lisesi
Katıldığı Programlar: International Breath Coaching Center & Nefes Eğitimi ve Holoterapi Uzmanlığı (2011); NLP Yaşam Koçluğu Diploma & NLP Master Practitioner Sertifika Programı / Newport International (2011); Genel Girişimcilik Eğitim Programı KOSGEB & İTO (2010); Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı (2008); İstanbul Ticaret Üniversitesi & Eğitim Yönetimi Denetimi Okulu (2008); Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Yüz Yüze) & Otistik Çocuklar Eğitimi Kursu (2007); Okul Yöneticileri Gelişim Semineri (2007); Toplam Kalite Yönetimi ve Okul Kurum Gelişim Modeli (2006); PDR (Psikolojik Danışmanlık Rehberlik) (1998) gibi psikoloji içerikli birçok sertifikalı programlar ile muhtelif ulusal ve uluslararası fuarlar ve kongreler.